Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama-Věk?

Ahoj mám agamku která má asi 24cm a řekl bych řekl je docela napapaná a má se dobře :) sní okolo 1o a více švábů denně (Plus rostlinnou potravu) ale když sem jí kupoval což bylo 9.8 měla asi cca 18 cm a mě chovatel řekl že jí sou asi 3 měsíce to jsem ještě neměl moc představu ale teď když už jsem něco přečetl se mi to zdá blbost to by musela být daleko větší :) co myslíte vy ?

Děkuju moc :) jojo nevím ale kdy jí tedy mám přestat krmit živočišnou a přejít na rostlinou(samozřejmě ne uplne jen píšu to co převládá) jinak už se mi po druhé svléká a vypada spokojene ted jsem jí udělal ze speciálního písku noru tak doufám že se jí bude líbit a poroste jako z vody :)
Ps: děkuju :)