Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se skamarádit :(

Ahoj prosím o radu, dnes jsem dovez k mé 17ti denní agamě 5ti denní mládě. Jen nastal problém že starši si hraje na dominantní a startuje po mláděti. Dá se nějak toto chování potlačit ? PS: Dal sem malou do boxu a ponechal v terárku na cca 40min. Ale i po otevreni utoči a kouše.

A jestli se mohu zeptat, když budu mít nově pořízené agamy v karanténě, tak jak má být zařízená. Co jsem se dočetl, tak všude píšou, že nějak jednoduše a nevím co to přesně znamená? UVB zářivka a vyhřevná žárovka a jako podestýlka písek ? A jak dlouho je mít v karanténě ? Měsíc či kratší nebo delší dobu ?