Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama vousatá váha vs délka

Dobrý den,

mám dvou a půl letou Agamu vousatou a chtěl bych se zeptat zda je obézní či ne. Měří 61 cm a váží 720 gramů. Denně má přístup k zeleným listům jitrocele, husí mochny, listů pampelišek ze zeleniny jí mrkev a ještě jí dávám 2x týdně jablko. Do toho ho 2x týdně krmím hmyzem.

Je to poradny macek, takze ta vaha myslim bude OK - sami musite videt v jake je kondici. Ja bych si tipnul ze pri te delce muze mit klidne i o neco vic, ale bez fotky nebudu soudit. To krmeni taky v poradku, byt osobne bych u "zeleneho" setrval spis jen u "listí", neco jineho sem tam jako pochoutku.