Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleón,trasú sa mu končatiny

Dobry,deň môjmu chameleónovi sa začali asi pred 3 dňami triasť končatiny vie chodiť po konárikoch ale trvá mu to dlhšie a veľmi sa pri tom trápi má asi 4-5 mesiacov denne zje 5-6 cvrčkov vápnik JBL Microcalcium mu dávam asi 3x do týždňa v teráriu má teplotu asi 27-29 stupňov rosím mu 2-3 denne terárium je vysoké 90 cm ,svetlá má UVB nočné svetlo a ešte jedno (neviem ako sa presne volá) bol som 3x za veterinárom ten mu pichol 3x nejaké antibiotiká môžem mu nejako pomôcť ja alebo to mám nechať na veterinára? A ešte chamíka nijako nezaťažujem keď sa pýta von otvorím mu nech si polezie po kvietke niekedy lezie aj po mne a v teráriu má čínsku ružu a Benjamín

si kokos? takhle toho chameleona do mesice zabijes.. teda jestli ho nezabil uz veterinař tim pichanim nesmyslu.. pokud nevis jak se svetlo volá.. tak ho urcite nema dostatek.. a pochybuju o nakym nocnim uvb..
prečti si tohle chameleon-jemensky a kup nejlepe predevčirem tohle http://www.robimaus.cz/cs/kompaktni-uv-zarivky/622 -zarivka-reptile-100-25w-kompaktni-uvb-exo-terra-h agen-1556122187.html
proč píchal veterinar atb? mel podezření na nejakou nemoc a mel udelanou citlivost na danny typ atb?

jinak by me zajimalo kde jsi prisel na to rosit 3x denne? vis jak vypada jemen ?

přesně jak píše milde zde nejde o nemoc , ale o špatné podmínky chovu a nepřipravenopst majitele ...
1. 2-3xdenně rosit -ptákovina
2. noční uvb neznám
3.vápnik můžeš 5x týdně
4.nevídím že bys mu davál vitamíny
5.zbytečně neoptežuj chama , on tvou přitomnost nevítá jako pes
6.nechal si mu napíchat antibiotika ? proč ? byl to pejskař nebo odporník na plazy

dej uvb jak píše milde kup retivite nebo nečo podobnýho a ty vitamíny davej 2x týdně , pokud ten chamík se ještě rozjede,pokud ne tak sis ho nádherně oddělal

jako muže po telefonu lečit zvire ?a když si nechtěl proč si ho nechal ? rosit 2x denně je normální u jemenáků ? kdy si na to přišel ? 81Ee5VnbmIL. _SY355_.jpg -toto není UVB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže ten třes je začátek křivice , má nedostatek vápniků v kosti , nechápu naco u jemenáka je noční vyhřívací žárovka ? vnoci má mít pokles na pokojovou teplotu a nevyhřívat ho , pane bože máš vůbec něco nastudováno o Calyptrácích a víš jak vypadá Jemen ? kup tam místo této ptákoviny(81Ee5VnbmIL. _SY355_.jpg) to uvb co psal milde jestli ho chceš zachránit, kup mu vitamíny(reptivite,roboran,vitamix...2x týdně) protože nemá D z ani přípravku ani z UVB a nebo se na to vyser a radši nic nechovej s takovým přístupem

1.Po telefóne ? Ja som mu povedal čo mu je a on povedal ,že mu treba pichať Calcium tak som šiel za veterinárom a on mu to pichol
2. Povedal ,že on je odborník a pomôže mu to
3.Má výhrevnú žiarovku,UVB
4.Nočnú žiarovku mám cca deň ešte som ju nepoužil (v obchode som sa pýtal a oni vraveli ,že mu to pomôže)
5.Dávam mu vápnik Reptivite D3 a Microcalcium + nejaký zmiešaný vápnik