Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sušenie hmyzu

Ahojte, mám múčnych chrobákov, ktorý pomaly kapú na starobu a chcela by som sa vás opýtať či by sa niečo stými mŕtvymi nedalo spraviť, napr. prudko vysušiť, alebo sa to už z tých mŕtvych nedá, ďakujem za odpovede.

Možná se mi budete za můj dotaz smát.Vždy jsem nechápala ty sušeny červy a různý sušený blbosti jak moc jsou výživný přece když se vysusej tak v nich nic výživného nezůstane nebo se pletu?Ještě jeden dotaz Kamarád krmi agamy jen susenymi cervy a holatky jsou v malém terarku jen pod žárovkou ani uvb nemají na můj nátlak jim aspoň občas natrhal zelený na louce ale ted sním už nejsem v kontaktu tak si myslím že na to prdi ale ty agamy krasně rostly byli obrovský oproti mim a to je krmil jen susenymi cervy a holatky jak je to možne?