Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmražení pampelišek

Dobrý den,

zkoušel jste někdo zamrazit pampelišky nebo i další "obvyklou rostlinnou potravu" na zimu? Zbyde pak z ní něco? Máte nějaký šikovný trik, jak zajistit, aby v tom zbylo co nejvíce prospěšných látek a aby to vydrželo co nejdéle?

Jo u nas je to stejne - vytahaj z misek, a chroupou jako chipsy az to uschne :) Tak jim ty uschle nechavam v koutku, ale vzdy maj i cerstve v misce. "Polnicek nezere" - hlad je nejlepsi kuchar ;) Tim nechci aby jste ho trapila hlady, ale pokud neni nic jineho tak si ho veme. A kdyz ne - tak ne, to zelene neni vylozene nutnost. Nam ho pres zimu celkem zerou - ne s takovym nadsenim jako pampelisky, ale vemou si.