Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak naučit chamíka jíst ovoce a zeleninu

Zdravím právě si stavím tera pro chameleon jemenského dřív už jsme jednoho měl dožil se cca 3,5 let ale nikdy nechtel jíst ani ovoce ani zeleninu sice jsem hodně četl že je to individuální jako u lidí (každému chutná něco jiného) nemáte nějakou radu či typ jak jste to dělaly vy. Díky za rady

V Maroku jsme chameleóny nacházeli v pomerančových a citrónových keřích. Tak třeba se tam přikrmují citrusy. Zkuste do terária rozvěsit mandarinky, pomeranče, pomelo....
PS: Se slupkou, ale bez té nálepky!

A teď vážně (je to poradna): zkuste si najít základy zoologie a nastudovat něco o fungování herbivorního, karnivorního (včetně insectivorního) a omnivorního epitelu a o zařazení živočichů do těchto skupin a ušetříte tím zvířata opravdovému trápení.