Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pelech pro potkany

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat z čeho mám udělat, nebo koupit potkanům závěsný pelech aby si ho během jednoho týdne nerozcupovaly, nejdřív jsem jim kupovala drahý, ale pak už jsem za to nechtěla zbytečně vyhazovat peníze a věšela jsem jim tam jen kusy látky, ale to rozcupovaly všechno hned, pak se krčí v rohu a mně je jich líto, ale už nevím jak a z čeho ho vyrobit aby ho hned nezničily:-/ budu moc vděčná za vaše nápady a rady, děkuji moc:-)

Pokud nechceš, aby ti potkani cokoliv cupovali, nebo kousali, ubytuj je do nějakého přiměřeně velkého hada. Jen tak bude jistota, že už nic nerozkoušou :-D
Jinak samozřejmě souhlasím s komenty nade mnou. Potkan=hlodavec. Hlodavec je od slova hlodat. Ne nadarmo se jejich přední zuby označují jako hlodáky. Potřebují s nimi HLODAT...ideálně cokoliv.
Smiř se s tím, dej jim každý týden kus hadru, papírovou bednu a roli toaleťáku a budeš mít šťastná zvířata. Je to jejich přirozenost, kousat a cupovat.