Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem červené šupiny na spodku hroznýše

Dobry den, nedavno jsem si koupil hroznyse, 6 let, samec, cca 1,8m.
Zjistil jsem ze ve spod ma v jedne casti jakoby diru, podle majitele je to kvuli tomu ze se spalil o zarovku, ale neprijde mi, take ma supiny takove zacervenale, prijde mi jako by je mel odrene.Prikladam foto, doufam ze jde vse dobre videt.

Zdravím, možná má někdo jiné zkušenosti, ale s tímto zabarvením šupin jsem se setkal u hadů, kteří byli nuceni ležet v ne zrovna optimálních podmínkách - příliš vlhký substrát, případně vlastní výkaly aj. V čistém sušším teráriu by se to mělo zlepšit. Případně lze hada vykoupat v roztoku F10SC.