Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama bradatá- nerastie

Dobrý deň pred mesiacom som si kúpila samičku agami bradatej .Má 5 mesiacov ,20cm. Zdá sa mi že je na jej vek malá a fakt neviem čo robím zle. Je veľmi aktívna behá po terarku-80x50x50, žerie 4 cvrčky za deň s vitamínom reptilin+calcium , občas červy. Ovocie , zelenina, rastlinná zložka a UVB saozrejmosť. + žiarovka 100W teplota 35stupnov na chladnejšom mieste 28. ďakujem za každú radu.

Na ten vek je malinkata, to maji bezne mladata v 6-7 tydnech. Podminky dle popisu ale vypadaji celkem OK. 100W do toho rozmeru mi prijde hodne, ale zalezi na vetrani atd. = pokud jsou teploty jak maji byt (coz pisete ze ano) tak to bude nejspis dobre. Pro sichr by to chtelo foto teraria a agamky, nicmene - udelate dobre pokud date kakanec na rozbor kvuli cizopasnikum.