Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké zvíře?

Prosím o radu. Chci nějakého domácího mazlíčka. Přemýšlela jsem o ještěrovi, ale nevím, zda existuje takový, co by: nebyl moc velký (30 cm, ale ne malé prtě), nenáročný, kterému by nevadila lidská ruka, vytáhnutí z terária, občasné procházky na zahradě na jaře a v létě, nemusí mít býložravec. Jen něco menšího, ne moc náročního a mazlivého. Existuje takový ještěr? Pokud asi ne, tak bych potřebovala poradit s nějakým jiným domácím mazličkem. Mazlivým, vše kromě hadů, morčat, myší, králíků, osmáků. Děkuju moc za rady. (mám zkušenosti se zvířaty)
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Prosím o radu. Chci nějakého domácího mazlíčka... Jen něco menšího, ne moc náročního a mazlivého. Existuje takový ještěr?... Mazlivým, vše kromě hadů, morčat, myší, králíků, osmáků. Mám zkušenosti se zvířaty

V Tvém případě bych doporučoval toto (viz. obrázek). Není to ani had, ani králík, a mazlit se s tím můžeš 24 hodin denně...