Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousátá týden nežere

Dobrý večer,prosím o radu ohledně agamy vousaté.V teráriu chováme dvě agamy z jedné snůšky,dle chovatele,který nám je prodal jde o dvě samice.Nyní jsou rok a třičtvrtě staré.Jedna z nich teď změnila chování,pořád hrabe,chce se dostat ven z terária.Pokud ji vyndáme,je okamžitě klidná a vydrží se koukat z okna bez hnutí hodiny,pokud by jsme ji nechali.Největší starost mi ovšem dělá,že již týden nežere.O cvrčky,kterých byla schopná sníst desítky,nemá absolutně zájem.S chutí si dala pouze červy.Včera sežrala mimo terárim tři cvčky,dnes opět nic.Nevím jak dlouho může bez hmyzu vydržet.Jinak je zatím čilá.Druhá agama se chová stále stejně a žere jako obvykle.
Předem moc děkuji za radu.

Dobry den. Mam rovnaky problen, ibaze s tym rozdielom ze mam samceka asi tak 9 mesacneho a 40cm velkeho. Vzdy bol dost nenazrany ale teraz sa na cvrcka ani nepozrie, zato si da cervy, mucnaky a zophobasy. Stale sa trepe do skla a hrabe. V terariu je sam.
Dakujem vopred za rady. :-)