Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárko

ahoj
prosím poradíte někdo zda bude stačit jako výhřevná žárovka klasická 40w halogenka ?
mam terárium 100x50cm
děkuji

Halogenka = zarovka = hreje. Predem nikdo neni schopen presne rict jaky vykon bude potreba, to chce zkusit dle konkretnich podminek, konkretniho teraria. Nezapominat hlavne i na dostatek svetla, je taky dulezite - pres celou delku cim silnejsi zarivku - "trubici". A samozrejme zdroj UV-B.