Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dostacujuca "kolonia" svabov?

Dobry den,
chcem sa opytat, chovam si svaby Eublaberus distaniti(svab pestry) mam cca 250-300ks roznych velkost teraz planujem zabehnut aj chov Blaptica dubia(svab argentinsky) no chcem sa opytat ci tento 250ks chov co mam zatial by dokazal zivit mlada agamy bradatej alebo mam este cakat nech sa mi to trochu viac rozrastie a zaobstarat si ju neskor?
Vdaka

mladat a subadulti zerou hodne, tam tech 5-10 svabu - nymf primerene velikosti denne je odpovidajici, dospelym agamam staci 2-3 dospele dubie jednou za 2-3 dni, jinak jen "zelene" Nicmene - ano, chovnou kolonii zalozit s aspon 250 - 300ks, a nechat ji dostatecne dlouho "zajet" = nejmin 3-4 mesice do ni nehrabat, neodebirat.