Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem morče

Prosím, chtěla bych se zeptat na pár věcí. Mám teprve týden morče. beru si ho pořád do ruky a přesto někdy má strach.... když si ho chci vytáhnout z klece tak se pořád schovává a je zalezlá v domečku. mám si k ní pořídit další morče? a taky pořád kaká a čůrá.... sotva si ji vezmu ven tak mám na sobě několik bobků.. nwvíte proč? Byla bych moc vděčná za odpověď.

loading...

Moje morčata nejsou zas tak mazlivá jak bych chtěla a to mám 2 kluky od narození a jeden z nich se nechá aspoň v klidu podrbat pod krkem ... někdo radí nedávat vůbec domeček aby si lépe zvykalo, ale lepší by bylo další morče stejného pohlaví ...