Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březí E.c.maurus

Ahoj všichni.Mám prosbu, chtěla jsem se zeptat podle čeho poznám březího hada? Moje samice E.c.maurus už měsíc odmítá potravu-nabízela jsem potkany a myši, vždycky byla popelnice.Je v teráriu se samcem, páření jsem viděla 10.září 2015 a zdá se mi tlustší v těle než byla a nijak jsem ji poslední dobou nepřekrmovala a hodně se vyhřívá
.Myslíte, že by mohla být opravdu březí? Asi bude, jen se chci ujistit, děkuji.

Já to spíš myslel, tak, že je nechová více lidí, když je to tak relativně snadno chovatelný a množitelný had. Trh s regiuskama už je tak přesycený, že některé mutace stojí tolik co import krajty před pár lety a mutační maurusi jsou alespoň pro mě takoví neokoukaní a svým způsobem výzva. Ale možná je to jen otázka času jako se vším.

Tak ona cena několik tisíc euro udělá svoje. To, že je tu teď regin jak nas*áno je proto, že jsou tu prodávány pod cenou. Byly tu i předtím, ale než je sem začali tahat z výměn rakušáci a poláci, nakupoval je málokdo a místní odchovy se prodávaly vesměs do zahraničí. S jejich cenou (míním maurusy) to ještě řadu let potrvá..