Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zacinam s Boa Constrictor

Zdravym.
Rozhodol som sa zacat s chovom b.c. Nieco v teme nacitane mam a mam aj nejake teraristicke skusenosti. Rad by som sa ale spital na osobne skusenosti so zaciatkom s tymto druhom a chyby(aj hlupe) ktorich by som sa mohol dopustit.
Dakujem za kazdu odpoved.

:D :D :D Mercedes dumerili je jak jsem psal, patří mezi krásné hady a klasická forma B.C. není tak hezká. Viděl jsem několik fotek mutací B.C. a žádná sláva to nebyla.

Nevnucuju nikomu druh hada, je mi jedno, zda si někdo pořídí veverku či hada. Já chtěl jen,aby chovatel věděl, že existuje i jiný pěkný had a mohl mít výběr. Do klasické formy B.C. bych nikdy nešel, toho má doma každý...

Moc se mi nechtělo reagovat, nicméně - opravdu tu není nějaký administrátor, který by odtud toho dumeriláka vyprovodil ? Řekl bych, že porušuje několik pravidel a krom toho, že je to poměrně zábavné čtení je mi potom líto, když si uvědomím, že i takoví lidé si pořídí zvíře. Těch tvorů je mi fakt líto.