Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boule u Krajty tmavè

Včera jsme si všimli na naší tmavce asi třech bouliček které ji očividně na dotek nevadi. Žere bez problémů i se v pohodě plazí.Boule nejsou na dotek tvrdé. Nevíte o co by mohlo jít? Děkuji za každou radu :)

Včera jsem si všiml, že mi nehraje televize. Proud je bez problémů, a knoflíky na ovladači jdou mačkat v pohodě. Obrazovka je na dotek tvrdá. Nevíte, co by tomu mohlo být? :-/

Ale teď vážně: opravdu si myslíte, že podle těchto (ne)informací někdo dokáže poradit? Co takhle více podrobností, případně foto?