Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osetrovatel v ZOO

Chtel bych se zeptat zda tu ma nekdo zkusenosti s touto praci a mohl by mi rict jake jsou pozadavky na pripadne uchazece
Co musi clovek vystudovat aby se mohl stat osetrovatelem pro urcite druhy

V zoo Praha co jsem slyšela berou na pozici chovatelů hlavně lidi z učňáku v Čakovicích, kteří tam mají během studia praxe. Spec. chovy na zemědělce jsou sice hezké, ale s uplatněním to bude asi ještě horší, než ta speciální pedagogika :-) Kdesi v kuloárech jsem zaslechla, že nástupní plat chovatele bez praxe je kolem 10 tis. (zoo Praha), ale to je informace z druhé až třetí ruky, takže za správnost neručím :-) Každopádně to bude práce pro opravdové nadšence ;-)