Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adenovirus

Ahoj jen tak ze zvědavosti a čerpání nových informací . Máte někdo zkušenost u agama s tímto virem ? Zajímaly by mne příznaky a také jestli chodíte z důvodu prevence na testy . Děkuji .

Adenovirus - testy stojí 1500,- v ČR je nikdo na živém zvířeti nedělá, pouze se zasílají vzorky do Německa. Co vím, tak v ČR to zjistí z tkáně u mrtvých zvířat.
Ve světě se k tomu lidé staví různě, moc informací o tom není, ale na facebooku behal dokument z Brnenské univerzity kde bylo něco málo napsáno (napiš Danovi Farkašovi mohl by ti ho poskytnout).
Příznaky jsou různé, co vím, tak někomu vymřela snůška, rodiče byly bez příznaků...