Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama stale klade

Zdravím, prosím o radu , je normální aby agama vousatá po snůšce 16 vajec za dalších 14 dní nakladla dalších 21 vajec a ted po dakších 14 dnech zase začíná hrabat. Děkuji

Vysvětlete mně jednu věc.. Pochopil jsem, že teda máte i samce a vajíčka jsou oplozená. První snůšky jste dal do inkubátoru, protože nechcete mladé. Nějak v tom nevidím logiku. Nechci mladé, vajíčka vyhodím a chci mladé vajíčka dám do inkubátoru a o mladé se postarám a prodám.

vysvětlím, vajíčka jsme dali do inkubátoru z důvodu toho, zdali se nám podaří mladé vyinkubovat. Vypadá to nadějně, ale další vajíčka i kdyby se povedly vylíhnout, tak co s nimi, dneska je to tak akorát rozdat a nevím zda se nam podaří rozdat tech 29 pokud se vylíhnou které jsou v líhni.Třeba se to povede nevím.

teplotu v inkubatoru reguluji termostatem na 27 stupních kontrola každy druhý den a vejce vypadají dobře , jsou stale bilá a vermikulit kontoluji foukáním zdali nelítá, v případě poletu vlhčím stříkačkou kolem vajec. tak uvidíme.