Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivni hroznys Gustav

Ahoj nedavno jsme si s pritelem poridili hroznyse... 170 cm, vek 5 let. Krmili jsme ho potkanem zhruba pred 8 dny, custeni teraria probehlo pred krmenim. Kdyz jsme si ho poridli od puvodniho majitele byl miloucky klidny lezel s nami i nekolik hodin u tv. Proste milacek. Ted jsme ho po krmeni nechali v klidu na traveni a pred chvili jsem ho sla rosit nedelala jsem rpudke pohyby proste jsem jen prisla k terariu a zautocil na me pres sklo. Mel rozsirene zornicky. Nestihla jsem ani pomalu dojit k terariu a hned jak me spatril tak zautocil. Piradite nekdo? Co delame spatne ???

Dělám to stejně, leč ne všichni mí chovanci to pochopili :) Hlavně zvířata, která jsem pořizoval již dospělá a byla a jsou značně divoká. Ty musím fakt chvíli hákem doslova odstrkovat, abych mohl čistit nebo měnit vodu. I tak se občas stane, že když vlezu do místnosti, zvlášť, když rozsvítím místnost, ale v terárkách už je tma, tak sem tam někdo vystartuje do skla. Kolikrát i reguiska, která by normálně nezaútočila ani kdybych s ní manipuloval v rukavicích z myších kožíšků )))