Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmný Hmyz

Začly se mi klubat mláďata, bohužel v tu nejhorší chvíli. Myslel jsem, že mi budou žrát nymphy (blaptica dubia), ale ty vůbec nechcou. Je někdo v okolí ČB kdo má mikro cvrčky? Ve zveráčích nikde jako na potoru nejsou.

odchoval jsem hodne mladat na nymfach dubii, nejmensi nymfy berou uplne v pohode. Jen pocitejte s tim ze male vousatky zacinaji samy lovit az po 2 - 3 dnech, prvni dny travi jeste zasoby ktere maji ze zloutkoveho vacku. Nestalo se mi ze by se vitalni mlade nerozezralo a odmitalo nymfy dubii.

ad cvrcci - urcite ne velikost mikro, ale "male". Mikrocvrcci jsou pro mimina vousatek prilis mali.