Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epicrates angulifer - jak je to se zápachem

ahoj. Uvažuji o chovu nějakých trochu větších hadíků a tento mě docela zaujal. Někde jsem se dočetl, že si značkují terárium a že při strachu vypouštějí páchnoucí sekret, což by asi trochu vadilo, protože by byli v ložnici. Dále by mě zajímalo jak velké terárium by mělo být pro jednoho jedince, protože se to na netu docela různí. A nakonec, jestli jsou nějací podobní hadi. Přede děkuji za odpovědi.
Změna předmětu, původně: epicrates angulifer (Aurifer)

Mám to stejně tak - naprostý souhlas se vším, co jste napsal. Mimochodem včera jsem musel kompletně vyčistit terárko po samici angulifera něco kolem 2 m a evidentně se jí z teráka moc nechtělo, takže se mi po těch letech odvděčila plnou dávkou pižma pěkně na rameno )))