Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Narozené kudlanky

Ahoj, dnes se mi vylíhly kudlanky, ale já pro ně nemám dostatek potravy, protože mi násady octomilek vychcípaly. Novou násadu získám až v neděli, přežijí to do té doby, nebo se to dá nahradit něčím? doma mám jen šváby a cvrčky (švábi jsou moc velcí a cvrčci odrostlí)

Předmět Autor Datum
a žerou vše co se hybe pokus ne tak rozpul cvrčka na pul ...
janaruzickova 11.04.2016 18:59
janaruzickova
Co je to za druh? Mám zkušenost, že čerstvě vylíhlé kudlanky mi stejně dva tři dny nežerou, teprve p…
shaula 11.04.2016 22:03
shaula
No když budou mít hlad tak sbalej jinou kudlanku hlavně rosit(podle druhu kudlanky)před lety se mi l… poslední
tonicek 17.04.2016 23:30
tonicek

Co je to za druh? Mám zkušenost, že čerstvě vylíhlé kudlanky mi stejně dva tři dny nežerou, teprve pak začnou. Ale týden je dost dlouho... Silnější kusy to ale možná vydrží. U takhle malých jsem to nezkoušela, ale L3 několik dní bez potravy přežijí bez problému.
Odkud jsi? Nahradit můžeš jakýmkoli malým hmyzem - ideálně zkus sehnat mikrocvrčky, i když mimo burzu je to celkem problém, ale občas se dá.

No když budou mít hlad tak sbalej jinou kudlanku hlavně rosit(podle druhu kudlanky)před lety se mi líhly elongáty a sešlo se mi více ooték. Krmení jsem tenkrát neměl mnoho nehledě na to že jsem myslel že zešílím takže broběhla nedobrovolná selekce a nakonec z toho vylezly opravdu silný kusy:) kudlanky jsou pecka zábava ale nesmí jich být mnoho pak už se z radosti stane jen opruz,otročina,stovky krabiček, 1hodina ráno a v 6:00 do práce? Myslel jsem že mě omejou:)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru