Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Narozené kudlanky

Ahoj, dnes se mi vylíhly kudlanky, ale já pro ně nemám dostatek potravy, protože mi násady octomilek vychcípaly. Novou násadu získám až v neděli, přežijí to do té doby, nebo se to dá nahradit něčím? doma mám jen šváby a cvrčky (švábi jsou moc velcí a cvrčci odrostlí)

No když budou mít hlad tak sbalej jinou kudlanku hlavně rosit(podle druhu kudlanky)před lety se mi líhly elongáty a sešlo se mi více ooték. Krmení jsem tenkrát neměl mnoho nehledě na to že jsem myslel že zešílím takže broběhla nedobrovolná selekce a nakonec z toho vylezly opravdu silný kusy:) kudlanky jsou pecka zábava ale nesmí jich být mnoho pak už se z radosti stane jen opruz,otročina,stovky krabiček, 1hodina ráno a v 6:00 do práce? Myslel jsem že mě omejou:)