Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Dobry den,dnes jsem dostala terarko s agamou (1,5) aby nebyla vyhozena :-( ted vecer se z pisku vyhrnulo dost cervu a kouka na me asi 10cvrcku :-( myslela jsem ze ji zitra vymenim pisek..ale bojim se ze mi plachnou ty cvrcci :-( za jak dlouho je schopna toto mnozstvi snist?nic o tom nevim ale snad jsem ji zachranila zivot...

Tomu hmyzu tam dejte treba kolecko mrkve a piskot, at ma co zrat a muze tam klidne byt. Agama je muze zpucovat klidne za den, dva. Jen mam obavu o to v jakem stavu to zvire je a jake ma podminky. Pokud neni zrasovana a chcete se o no starat tak doporucuju precist si agama-vousata a dle toho zkontrolovat/upravit podminky. Hodila by se fotografie teraria i zvirete aby se pripadne reklo co je potreba umenit, jak na tom je to zvire samotne (takovehle pripady vypadaji casto dost straslive)

Super dik za info.Myslim ze agama je v pohode uvidime zitra..zitra zaslu foto,budu rada za kazdou radu.urcite si ji nechame.Ten pisek prolezli cervama tedy nevadi?fakt bych si nechtela zamorit byt cvrckama...ale zas ji v tom nechci nechat..je tam i dost trusu.

Aha tak to foto bohužel nepošlu..nemam na to moc čas,někde něco nahrávat.Agama dnes od rána je na skle a nejradši by asi chudák vylezla...Ted ráno jsem se snažila v písku najít ty cvrčky ale marně :( žárovky máme Sun Lux UV a Sun glo halogen daylinght lamp 35w.stačí to?

Poradí prosím někdo jak se zbavit nesnědených cvrčků v terarku?jsou tam asi cca 5 dni..vylejzaj večer když agama spí..mam jí budit?potřebuji vyčistit terarko :-(vykousaly díru do té pěny v terárku a tam jsou přez den.:-( co když tam stříknu něco na hmyz a rychle zalepim?agamu dam na chvilku pryč.jinak nevim jak je pochytat..ty začátky jsou ale sakra těžký :-\ dík za rady