Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vydrží bez svícení?

Zdravím, potřebuji radu.
Jde o to, že se stehujeme a než nám v bytě zapojí elektřinu, bude to trvat až 5 pracovních dní. V bytě bude cca 20 st. C.
Zvládnou to zvířata v pohodě? Bez svícení a při dvaceti stupních?
Jedná se mi hlavně o vousatku, chamaeleolise a gekončíky noční.
Moc díky

Skvělý, díky moc.
Petku jim tam určitě dám.
Snažíme se, aby všechno proběhlo co nejrychleji a v autě povezu jen zvířata v krabičkách (vyhovujicich) a budu mít spolujezdce, který dohledne na to, aby se jim nic nestalo a měli cestu co nejrychleji a nejpohodlnější za sebou.
Moc Vám děkuju