Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větve do teraria

Zdravím,

Chtěl jsem se zeptat, našel jsem větve do teraria bukové a nějaký kořen v lese, čím to očistit nebo nějak ochránit abych to mohl dát do teraria pro leguana, četl jsem ,že postačí

LAKSIL lak silikon akrylátový bezbarvý, bude to stačit?

A mám to umýt nebo jak bych měl postupovat aby dřevo bylo ošetřené nebo stačí jen nalakovat?
Děkuji

Jak píše Lucifer... ideální jsou třeba olšové kmeny. Asi bych si s tím moc hlavu nedělal. Nedávno jsem tak šel s rodinkou na procházku a našel strom padlý přes cestu. Za 2 hodiny jsem tam byl s pilou a metrem - v teráriu cca 2 roky a není problém