Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sklípkan - druh ?

Ahoj ,

před týdnem jsem si ve zverimexu koupil tohoto sklípkana , jelikož mi slečna k němu řekla akorát, že si myslí, že jde o samičku a že je stará zhruba 2 svleky , rád bych se tedy zeptal o jaký jde druh.

[img]https://s32.postimg.org/bzciy5bz5/DSC_0135.jp g[/img]

Přikládám i druhou fotografii - terárka. Je vyhovující ? Asi třetí den si pavouk začal dělat síť v pravém rohu , pod kterou následně zalezl vzhůru nohama , druhý den vylezl a již se k ní nevrátil a od té doby leze jenom po skle. Je něco špatně ? Mám v terárku něco upravit ? Zatím jsem nerosil , misku s vodou má a ještě tak týden počkám se cvrčkem . Terárko je ze starého akvária , prozatímně zakryté dřevěnou deskou která je podložená špejlemi pro aspoň nějakou ventilaci. Plánuju nechat uříznout sklo na míru s větracími otvory.

[img]https://s32.postimg.org/opgrb8jxd/DSC_0119.jp g[/img]

Předem děkuji za tipy a rady :)

Hlavně je pitomost kupovat zvíře ve zverimexu....
Tam se kupuje maximálně krmení/podestýlka apod.
Ne x-krát předražená zvířata, když existují burzy nebo ifauna, apod. Vsadím se, že v obchodě za něj zaplatil cca 500Kč, přičemž jeho reálná cena je tak 200 Kč.