Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najde se tu chovatel Korálovky černé?/Lampropeltis getula nigrita/

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda se tu mezi Vámi najde někdo kdo chová Korálovku černou (Lampropeltis getula nigrita)? Vím, že jeden pán tu je ovšem jak si neodpovídá v předchozím vlákně tak nové aby si to přečetlo více lidí(doufám). Měl bych o daný poddruh zájem. Pokud o někom víte či kde sehnat, budu rád za info. Vím, že burzy jsou jedna možnost, bohužel se nikam moc nedostanu.

Já mám l.g. california albino striped a classic striped 100% hetero na albino
Mohl bych vám prodat nějaká mláďata ,jestli letos budou .
Měl by ste zájem ?
Jestli ano pište na e mail : honza.vegricht@email.cz
Jestli nevíte o co se jedná ,tak jsou to nádherné barevné formy lampropeltis gettulus california
:-)