Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sviň cvrkavý

Čaute, v teráriu mi zdrhl cvrček. Ten parchant mi v rukou nepřístupné části okusuje skalku. Už se dostal na polystyren, na písku pod tím je ho fůra.

Nevíte, neznáte někdo náhodou recept, jak ho chytit a následně připravit na pánvi?

Díky moc.

nechci ti kazit radost, ale jednou jsem měla tuto konkrétní potvoru zahlodanou do korku v terárku. Po několika probdělých nocích - což o to, JÁ se vyspím i na nádraží dorůžova, ale přítel do mě celou noc mlátil a nadával mi jako bych za to snad mohla.. - jsem korek pracně vyrvala a dala za okno (byly mrazy, víc stupňů pod nulou) dva dny jsem korek nechala venku. Vrátila nazpátek - ta svině to přežila. Asi korek tepelně izoluje. Přitom, když člověkovi cestou z burzy krabička trochu ofoukne studenějším vánkem, tak jsou hned chudáčci nožičkama vzhůru!! Možná je to ten samej nezničitelněj jedinec, kterej přežil doteď a teď šel cvrkat k tobě. V tom případě, než ho usmažíš, tak ho prosímtebe tou pánví napřed umlať, ale pořádně.