Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacodactylus Ciliatus - třetí týden nežere

Zdravím,

předem se omlouvám, že jsem příspěvek nepřidal do staršího vlákna, ale diskuze tam mi přišla už poněkud zmatená, tak se ptám nanovo. Před třemi týdny jsem koupil nového samce RC, bohužel dodnes nežere cvrčky. Přesnídávky nebo rozmačkaného banánu si vždy vezme jen trochu, ale o cvrčky nejeví nejmenší zájem vůbec. Fyzicky vypadá, že nestrádá, ale je mi jasné, že to není uplně v pořádku.

Díky za radu!

Pokud nestrada, drzi si kondici, sem tam se najde kakanec, tak mu asi to co sezere staci. Asi je zvyklý na kašičky, tak bud ho dal drzet na nich (Repashy) nebo zkusit nechat tam jen hmyz - nechat trvale v terarku pustene nejake ty cvrcky a jestli po par dnech zacnou mizet.