Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neurologické problémy

Ahoj, mám malé agamy vousaté z různých snůšek. Dvě rostou hrozně pomalu ne-li vůbec. Jedna z nich dneska vypadá, jako kdyby se jí motala hlava. Nekřiví se, žere. Mají UVB i teplo, dostávají cvrčky obalené ve vápníku a vitamínech, občas červa na chuť. Agama, co je s ní v terárku, je v pohodě. Její sestra v jiném terárku (protože je tak 3x taková, tak jsem ji přendala) je taky dobrá. Je jí cca měsíc. Nevím přesně, musela bych to dohledat.
Setkal jste se s tím někdo? A co s tím? Děkuji

Určitě jsem svou otázkou nemyslela umělou výživu nebo podobné věci ;-) Jsem pro přežití toho, co přežít má.
Spíš mi šlo o to, jestli jsem to nemohla způsobit já, jestli to může jít nějak zpravit atd ;-)
Nechala jsem ji, ať se stará, nepřikrmuji ani nic, normálně s tím existuje a loví.
Pokud by vypadala, že se trápí, šoupla bych ji na mrazák, ale vypadá spokojeně, tak ji nechávám.