Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama nechce zrat

Dobry den, chtela bych se zeptat mam doma agamu 3roky starou, asi pred mesicem se mi vzbudila ze zimniho spanku a tyden zrala bylo vse v poradku ale uz asi zhruba 3 tydny mi nechce jist, narazi do skla a chce ven. Najde si venku temne misto a spi.Kdyz prijde leto je uplne stastna mame ji venku, zere, lita, koupe se ale jakmile je prijde zima je konec. Uz si sni nevim rady muzete mi prosim poradit? Na leve strane teraria ma svetlo a na prave strane teplo. Predem dekuji moc za rady!

Dle mne uplne normalni chovani odpovidajici zimnimu obdobi. Pokud si drzi kondici, neresil bych. Vypada krmena vic nez dost, nijak ji to neublizi. Nase zimovaly pres 2 mesice, samec uz radi jak cosa nostra, samice jeste porad spis pospavaji.

V terarku bych dal to "UV" bliz k vyhrevu a pridal pres celou delku zarivku - trubuci, cim silnejsi.