Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paludarium

Jdou chovat v jednom paludariu pralesnicky a treba neonky,pavi ocka,sneci? Vim ze pralesnicky neumeji moc dobre plavat ale kdyz bych tam dala hodne plovoucich rostlin tak by to slo?

Pralesničky plavat umí, ale pokud je u nich vodní nádrž, tak musí mít všechny strany pozvolné břehy, aby mohly snadno vylézt z vody. Takže třeba žádnou stranu končící skleněnou stěnou atd, protože dokáží plavat proti sklu až do doby, kdy se vyčerpají a utonou.