Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama

Dobrý den naše agama poslední dobou vůbec není strašně moc zhubnul.jenom leží má zavřený oči občas udělá dva kroky a zase si lehne.zkousela jsem krmit i umělé ale když mu dám do tlamky svrcka tak ho nesmí a musím mu ho zase vyndat.vubec nevypadá dobře bojím se že dlouho nevidrzi je skoro jako kost a kůže. Vůbec nevím co je spatne nebo co já dělám spatne. teplotu v teráriu maj 33-35 pod světlem a na chladném místě 27 až 28. P.S. přikládám foto prosím poraďte.

"kapu i vitaminy" - jake, kolik? Cim presne svitite? Kolik toho predtim sezrala?

Ad. kokcidie - je to u vousatek dost rozsirene, ale zase plati - nedostane se do takoveho stavu za tyden ani za mesic, meli jste to resit MNOHEM drive. Jestli jsou prenosne nejake primo z kraliku fakt netusim, na to nejsem odbornik.

Vitamíny séra reptil reptilin jednou za týden 3 kapky. Zarovky intense basking spot 50w a jako UVB mám žárovku značky sunlux přesný název nevím krabičku už nemam.kdyby vykazoval známky nemoci dřív tak to řeším driv.jenze byl minuli týden v poradku. Bastil 30 cvrčků za tři dny a po dvouch týdnech sem dávala 2sarancata listy pampelišky maj každý den cerstve.agami mám už dva a půl roku kupovala jsem je když jim byli tři měsíce.vzdy jedli dobře žádné známky nemoci nevikazovali...

"Jeste pred tydnem byl v poradku" tomu stavu na fotkach absolutne neodpovida, to zvire je vychrtle a nejspis silne dehydrovane, to by muselo ten tyden mit v kuse prujem a zvracet (proto dotaz jestli nemohlo sezrat neco jedovateho) a i tak by asi nevypadalo takhle. Predpokladam ze nyni je uz nejspis mrtve. I pokud ne, nevidim z tohohle stavu uprimne zadnou cestu ven, bohuzel.