Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - zaškrcený konec ocásku

Dobrý den,
mám asi dvouměsíční agamu vousatou a posledních asi 14 dní pozoruji na jejím ocase dvě místa, kde je ocas trochu užší. Při svleku měla trochu problém právě s ocasem tak jsem jí trochu pomohl a zdálo se to být v pohodě.
Nyní si nejsem úplně jistý co by to mohlo být.
f1Gz6P.jpg
Změna předmětu, původně: Agama vousatá (lucifer)

Je to tam zaskrcene nejspis kvuli svleku (mohlo se taky stat ze ji omylem pri krmeni rafl do konecku ocasu nekdo ze sourozencu), je mozne ze o ten kousek casem prijde. Zadna tragedie, je to "jen" kosmeticky problem. Mladata je dobre kvuli bezproblemovym svlekum pravidelne rosit - takhle male prcky rosim denne.