Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - písek

Zdravím přátelé,

řeším takový problém. Řeším levnější variantu písku, který prodávají běžně ve zverimexech. Mám vlké terárium a kupovat po 5kg písek za skoro 400 mi přijde šílené, abych zajistil 7cm písku v teráriu, musel bych jich nakoupit, že ani nechci vědět kolik... Proto se obracím na Vás, má někdo nějaký tip na červený písek do terária? Nechci používat obyčejný písek. Děkuji všem za tipy a odpovědi. Přeji hezký den :)

Cerveny pisek je blbost. Jako - fakt to nema smysl, a obvykle je to co jde tady koupit desny hnus ala "namlete cihly". Navic pokud chcete "cerveny" pisek kvuli "cervene" agame, tak to jeji vybarveni naopak uplne zanikne. Jestli chcete to co je pro zvire dobre, je to levne a vyhovujici po vsech strankach, kupte pytel pisku do detskych hrist a basta.