Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ball Python alebo Carpet Python

Dobry vecer.
Chcel by som vediet vaz nazor na porovnanie tychto hadov :-p
Doma mam 2r. staru regiusku a neviem si ju vynachvalit :-D a teraz rozmyslam nad dalsim hadom a chcel by som skusit pytona kobercoveho ma s nim niekto nejake skusenosti ake velke terarium ci je agresivny atd? O velkosti teraria sa neviem nikde docitat.
Lebo neviem ci si zaobstarat radsej dalsie dve regiusky alebo toho kobercoveho krasavca :-)

Mláďata bývají prudší a výbušnější, časem se většinou vyklidňují. Já volil 50x100x50 (d,v,š) a všechna zvířata plně spokojená. Osobně u nich mám tera na výšku raději, 90% času spěj ve větvích.