Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RT-2C

Ahoj,

Vzhledem k diskuzi, na kterou jsem nedávno narazil se mi do rukou dostal termostat RT-2C. No co vám budu povídat, hrůza a běs. Při spínání skákala teplota o několik stupňů a o přenosti se zdaleka nedá mluvit.. :-) Abych dosáhl stabilních teplot 30°C u sondy, musel jsem na termostatu nastavit 27,7°C. A protože jsem línej si cokoli opravovat, vzal jsem to pitvou :-)

Aktuálně disponuji 4 termostatem od pana Chochuly a veliká spokojenost.

Přikládám pár obrázků tý prasečiny :-)

Dovolim si malou exhumaci, neb ze Zeme Stredu dnes, po 3 mesicich (trvalo vyjimecne dlouho) dorazila zasilka s termostatiky...no, a za par korun spokojenost az nekam. :-) Meri to primerene presne (+/- nejaka ta desetina, ale ramcove - OK), reguluje vcetne nastaveni hystereze, alarmu atd. - co chtit vic? Pro nejake to domaci terabastleni na ne-vylozene-kriticke mista uplne v pohode pouzitelne:

[1515069861.jpg]

- mince pro predstavu o velikosti i cene, cca. tolik to stalo. Nastaveni a co to umi: http://www.kelco.rs/katalog/images/17670.pdf - kdo by shanel, tak Aliexpress a podobne, codename: W1209 Temperature Controller

Mam "prumyslovy" 12V/10A zdroj kterym krmim kamerku, vyhrev zespoda a LED osvetleni terarka v praci (jsem se pred casem ujal eubliku - nechtencu a nerisknul jsem prinest je domu). Jinak neni problem napajet z libovolneho 12V adapteru, zere to jen par desitek mA. Jo a za dolar je k tomu i jednoducha plastova krabicka, komicke ze stoji temer tolik co samotny termostat :-)