Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exo Terra Natural Light

Exo Terra natural light 13w.

Dobry chcel by som sa opytat ci niekto z vas ma s tymto skusenost alebo to ma doma.
Potrebujem vediet ci to vydava nejake teplo.
Ano pise sa pri taabulke ze zo 6 bodov to ma 1bod na teplo ale chcem vediet skusenost niekoho ze co ten jeden bodik znamena teplotu 25 alebo 30.
Za odpoved vopred pekne dakujem.

hreje jako 13W usporka, protoze to je 13W usporka (tusim puvodne prodavana jako Reptiglo 2.0?). To znamena ze vyda cca. 9-10W tepla a zbytek jako svetlo. Uvadet teplotu nema zadny smysl, jde o vydej energie vs. ztraty - vetrani, tepelna izolace, vyhrivany objem, kde to chcete merit atd. Proste berte to tak ze prida kolem 10W tepla.