Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nošení zakrslého králíka do práce

Dobrý den,
Chtěla bych poprosit o radu. Jelikož bydlíme s přítelem v domě, kde se topí pouze kamny, tak řešíme jeden problém. Když ráno před prací zatopíme, teplo vydrží jen pár hodin a pak prudce klesá teplota dolů, až třeba na 12 stupňů. Jelikož máme doma králíka, tak se bojím aby mi neprochladla. Má sice přes klec danou deku, bok je volný kvůli vzduchu, v kleci má hromadu sena a deku v pelíšku. Ale obávám se když příjdou mrazy. Myslíte, že je vhodné brát králíka v přepravce každý den do práce? Pracuji v kanceláři kde je teplo, klid a občas by se mohla proběhnout. Jde mi o to jestli to cestování pro ni nebude moc stresující, popřípadě je možné, že by si zvykla?
Děkuji za každou radu :)

Dobrý den,
jestli si králík zvykne na cestování je víceméně na jeho povaze. Pokud to není bezsrstá forma, nehrozí, že by trpěl chladem, pokud má boudičku a dostatek sena, případně kus hadru apod. Při přepravě by naopak nastydl dříve, nebo později téměř určitě. Pokud chcete pro super komfort, pořiďte infrazářič, výhřevnou podložku, nebo něco podobného, ale pro králíka mi to přijde zbytečné.