Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta Angolská

Dobrý den,
V sobotu jsem si přivezl z burzy krajtu a včera jsem si všimnul, že jsou na ni malí červení broučci. Jako podestýlku mám bukové šťepky tak nevím jestli to nemůže být také z toho.

Spis ne a jsou to pravdepodobne roztoci (pokud jsou to milimetr velke "tecky"), hady nechovam = nechci mudrovat. Povedlo se mi kdysi davno privezt z burzy vousatku s roztocema, likvidoval jsem je Frontline sprejem - mozna je na to dnes uz neco vhodnejsi...?