Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika - zákaz jedáků

S platností od lednové akce ŽIVÁ EXOTIKA bude PŘÍSNÝ ZÁKAZ PRODEJE A VNÁŠENÍ JEDOVATÝCH HADŮ. Důvodem je hrubé porušení bezpečnosti jednoho z prodejců. Nehodláme nadále riskovat zdraví návštěvníků.
Změna předmětu, původně: Živá exotika (MadMike)

loading...

"Důvodem je hrubé porušení bezpečnosti jednoho z prodejců. "

Seriously ?
Nebudu zmiňovat to, že kousnutí černě vdovy/poecky/leiruse, apod. je zjevně mnohem nebezpečnější než kousnutí mláďátkem kobříka nebo heterodonem. Spíše mě zaráží/uráží/štve to, že kvůli jednomu prodejci to zakážete všem. Degenerace ,kterou na lidech zanechali komunisté, je koukám stále při životě, ať žije kolektivní vina.
A to píšu jako někdo, kdo jedáky ani nechová, ani neprodává a ani je nebudu zřejmě nikdy kupovat.
Doufám, že tím hrubým porušením není myšleno to, jak tam jeden prodejce palpováním zjišťoval pohlaví mláděte kobříka.

PS: Až tam někdy přijde někdo ožralý a vypustí tam jedovatého pavouka, tak tam nezapomeňte zakázat prodej piva a pavouků. :beer:

Ach jo.

Zajímal by mne ten konkrétní případ.Je fakt že jeden nezodpovědnej týpek to zkazí všem.Asi před dvanácti lety jsem viděl manipulaci s Crotalusem hned vedle dítěte jiného prodejce.Hezky mi teda nebylo.Dokážeš si představit jak by rozmázly médiozmrdi nějakej průser s uštknutím?To by jsme taky mohli mít po burzách úplně,jako pár států v Evropě už má.Myslím že to za čas zase poleví.

horšie bude,ked na takúto predajno-výstavnú akciu zavíta nejaký uvedomelý občan,ktorý utrpí šok zo zvierat,tak zakážu celoplošne prechovavávanie ,držanie, predaj,zobrazovanie a spomínanie exotických akvarijných a terarijných živočíchov.....nepokladám to za múdre rozhodnutie uplatnenie takejto kolektívnej viny,ved ani kvôli jednému nezodpovednému vodičovi,ktorý spôsobil dopravnú nehodu nikto nikdy nezakázal vedenie motorových vozidiel na cestách pre všetkých.....

Zde je k tomu vyjádření.
Takže, tady je plánek pavilonu s možným řešením oddělení prostoru s jedáky od ostatních. Prostor bude ohraničen (technicky dořešíme - nejspíš kovové zábrany) , vstup do prostoru hlídán a možný pouze starším 18 let. Boxy s hady na stolech zabezpečeny tak, jak je uvedeno v provozním řádu (bude ještě aktualizován s malými změnami).
Více zde:
https://www.facebook.com/groups/520954411600564/