Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika - zákaz jedáků

S platností od lednové akce ŽIVÁ EXOTIKA bude PŘÍSNÝ ZÁKAZ PRODEJE A VNÁŠENÍ JEDOVATÝCH HADŮ. Důvodem je hrubé porušení bezpečnosti jednoho z prodejců. Nehodláme nadále riskovat zdraví návštěvníků.
Změna předmětu, původně: Živá exotika (MadMike)

horšie bude,ked na takúto predajno-výstavnú akciu zavíta nejaký uvedomelý občan,ktorý utrpí šok zo zvierat,tak zakážu celoplošne prechovavávanie ,držanie, predaj,zobrazovanie a spomínanie exotických akvarijných a terarijných živočíchov.....nepokladám to za múdre rozhodnutie uplatnenie takejto kolektívnej viny,ved ani kvôli jednému nezodpovednému vodičovi,ktorý spôsobil dopravnú nehodu nikto nikdy nezakázal vedenie motorových vozidiel na cestách pre všetkých.....

Zde je k tomu vyjádření.
Takže, tady je plánek pavilonu s možným řešením oddělení prostoru s jedáky od ostatních. Prostor bude ohraničen (technicky dořešíme - nejspíš kovové zábrany) , vstup do prostoru hlídán a možný pouze starším 18 let. Boxy s hady na stolech zabezpečeny tak, jak je uvedeno v provozním řádu (bude ještě aktualizován s malými změnami).
Více zde:
https://www.facebook.com/groups/520954411600564/