Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pagekon řasnatý - pozorování

Ahoj, lidi, chtěl bych se jen zeptat, jak pozorujete své pagekony? Jelikož to jsou noční tvorové, tak jsou aktivní hlavně v noci a ten můj něco dělá jen pokud je úplná tma, když rožnu lampičku na druhé straně pokoje, abych jej alespoň trochu viděl, tak se přestane naprosto hýbat a být jakkoliv aktivní. Když ale zhasnu a třeba za 10 sekund zase rozsvítím, tak je hned na jiném místě, ale zase ustane v aktivitě. Tak se jen chci zeptat, jelikož jsou to velmi zajímavý tvorové a rád bych na něj sem tam kouknul. :) Takže všem moc děkuji za přispění do diskuze. :)

Jde udelat "nocni osvetleni" z LED diod, neni to nic sloziteho ale nejake zakladni znalosti v bastleni s elektrikou/elektronikou jsou potreba. Staci kus LED pasku treba, a mezi napajeci zdroj a LED dat odporovy trimr kterym stahnete svitivost na uroven ala. "mesic v uplnku".