Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZVYKNE SI

Dobry den,poridila jsem si agamku ctyrletou od pani ,která ji uz nechtěla -spis uz na ni nemela cas,htela jsem se zeptat jestli se ještě zvykne na jiny kontakt,

Teda ty být dobrá čecha. Občas si to po sobě zkus přečíst. Třeba "agama ctyrleta" je zajimavej druh.
Nicméně je to terarijní zvíře, tudíž bych spíš řekl, že pokud nebudete měnit zajeté zvyklosti (krmení co, jak, kdy...) a zůstane v tom stejném teráriu, tak si nejspíš ani nevšimne, že ji krmí jiná ruka... Neni to pes, kterej by si oblíbil majitele a hledal ho, když odejde.