Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ciliáti během dovolené

ahoj, mám na vás prosbu, jak řešíte své chovy když odjíždíte na dovolenou ? u mě se to týká ciliátů, ale chtěli bychom ještě madagaskarskou felsumku.
někdo jiný se vám o terárka stará během dovolené ? díky za rady . Lucka

Mame toho vic, tak vzdy zaukolujeme nekoho z rodiny. Dostane rozpis co kam "tamhle porosit a dat do misek ovocnou presnidavku, svabum nakrajet mrkev" atd... :) jako - na 3-4 dni to problem neni, date vic krmeni, misku s vodou, misku s repashy - na delsi dobu uz je nejaka pece potrebna.