Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam s chameleonem

Dobrý den, prosím o radu. Budu rekonstruovat terárium (vyrábět stěnu, dokupovat rostliny, větve, atd..) Ono se dá spíš mluvit o stavbě nového terária, protože jsme našeho chamíka dostali jako ukvapený dárek v nezařízeném teráriu. A teď řeším otázku co s ním, když budu muset terárium celé vyskládat a nainstalovat vše potřebné.. Nechci ho zbytečně trápit stresem - má cca 3-4 měsíce a máme ho teprve pár dní. Máte prosím nějakou alternativu, kam během rekonstrukce náš dáreček umístit? Díky moc za všechny rady!!!

Sam chamiky nechovam, ale ma predstavu asi jaky prcek to bude = dle mne klidne nejaky rozumne velky plastovy box s vetranim, do nej par vetvicek a dat nekam kde bude klid. Na tu kratkou chvili neni ani nutne resit treba nejake UV, mozna jen osvetleni nad box nejakou lampickou. Vic poradi nekdo kdo chova, ja bych resil nejak takhle.